מחירון דלתות פנים

מחירון דלתות פנים
אם אתם מתעניינים במחירי דלתות פנים לבית, כנראה שאתם מבינים את החשיבות של בחירה קפדנית ואישית של כל דלת ודלת בתוך הבית. לא מדובר רק על הפרדה וחציצה בין החדרים, אלא בעיצוב לכל דבר. בחירת דלתות פנים לחדרים בבית דומה לבחירת המרצפות או הפרקט, וצריכה לקחת אותה כמות זמן ומחשבה כמו שלוקחת לכם לבחור ספה או ארון חדש. אחרי שיש לכם רעיון בסיסי בראש, צאו לראות את המבחר הקיים. כדי שלא תלכו לאיבוד, יצרנו עבורכם מחירון דלתות פנים ממוצע שיעזור לכם להתמצא.


שימו לב על מה משלמים
קודם כל נבסס כאן שהמחירים שנציג כוללים את הדלת עצמה וגם את המשקוף. לא נהוג לגבות מחיר מלא עבור הדלת בלבד, ולא סביר להניח שיהיה לכם מה לעשות עם דלת לבדה. הסיכוי שהדלת תתאים למשקוף הקיים מבחינת עיצוב, הוא קלוש. לכן שימו לב תמיד שאתם משלמים עבור הדלת וגם עבור המשקוף. אם יש לכם קצת מזל (ובעיקר אם אתם קונים כמה דלתות עבור כל הבית או עבור קומה שלמה) תוכלו לקבל הנחה, או לקבל שירות נוסף, כמו למשל שירות התקנת הדלתות, בחינם.
דלתות בסיסיות ובעלות למינציה
הדלתות הפשוטות ביותר, דלתות עץ לא מעוצבות בצבעים שונים, יעלו בסביבות 400 שקלים. אלו דלתות לא עבות ולא אטומות לרעשים, ולכן הן לא מומלצות לחדרי שינה. החומר מהן הדלתות עשויות הופך אותן ללא מומלצות גם לכניסה לחדרי אמבטיה. דרגה אחת מעל הדלתות האלו, נמצאות דלתות איכותיות יותר, לרוב כאלו שעברו למינציה שהופכת אותן לעמידות יותר. אלו יעלו בין 700 ל- 900 שקלים לאחת. אלו מתאימות לחדרי שינה ולחדרי ילדים וחדרי עבודה. לחדר הורים למשל, כדאי לבחור בדלת פנים מעוצבת.
דלתות מעוצבות
דלתות מעוצבות, דלתות עמידות למים ולחות לכאלו שחסינות לרעשים, יעלו בסביבות 1,500 עד 2,000 שקלים לאחד. אך לרוב נדרשת רק דלת אחת כזו בקומה. זכרו שזהו מחירון דלתות פנים ממוצע, וכי יש הבדלים רבים בין החנויות השונות. בדקו את המחירים בעצמכם ונסו לקבל הנחה על פי כמות.
עולם מחסני הדלת - דלתות פנים
054-792-8251
קידום אתרים
קידום אתרים

Coi בניית אתרים
0
תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק