דלתות פנים תוצרת איטליה

לאחרונה אשתי ואני רכשנו דירה חדשה לאור התרחבות המשפחה שלנו והחלטנו לעשות בה שיפוץ מקיף אשר במסגרתו החלטנו שאנחנו הורסים את הדירה לגמרי ובונים אותה מחדש. להחלטה הזו היו מספר סיבות, כאשר בין היתר רצינו שחדר השינה שלנו יהיה חדר שינה מאסטר עם המקלחת והשירותים בתוך החדר בעוד שמספר שינויים קלים היו גם צריכים להיעשות בחלוקה של חדרים עצמם על מנת לבנות חדר שינה נוסף לתינוק שלו אנו מצפים, בנוסף לחדר השינה הקיים עבור בננו הבכור וחדר משרד עבור אשתי שעובדת מהבית. בנוסף העיצוב של הדירה לא התאים לקו העיצובי אותו אשתי ואני רוצים לעשות בבית שלנו, דבר שלקחנו בחשבון כמובן בעת רכישת הדירה ולכן החלטנו להתחיל בהליך השיפוץ באופן מיידי על מנת שנוכל לעבור לבית בהקדם. החלטנו לשכור את שירותיהם של אדריכל ומעצב פנים על מנת שגם ההליך התכנוני והחלוקה מחדש של הדירה ילכו בצורה חלקה ומקצועית וגם העיצוב של הבית עצמו ביחד עם בחירת הרהיטים והאביזרים לבית יעשו בצוותא עם איש מקצוע בעלת עין עיצובית חדה.
 

שלבי התכנון הראשוני

עם האדריכל שאת שירותיו שכרנו מהר מאוד הגענו לנוסחא שבה נהיה מרוצים מהחלוקה של הבית ומהר מאוד התוכניות עברו לקבלן שהחל בביצוע העבודות. במקביל ישבנו עם מעצבת הפנים שבחרנו והתחלנו לגולל בפניה את האג'נדה העיצובית שלנו ואיך אנו היינו רוצים לראות את הבית. עוד באותו יום הלכנו לבחור מטבח וריהוט לסלון שלהפתעתנו הרבה נבחר תוך מספר שעות, דבר שמאוד לא אופיינו לנו. לאחר מכן נאמר לנו על ידי המעצבת שהיא רוצה שניגש עוד היום לבחור דלתות פנים לבית היות וסיימנו לפני הזמן את בחירת המטבח ושאר הריהוט שתכננו לאותו יום. תחילה לא הבנו מדוע היא רוצה שנלך לבחור דלתות פנים היות ולא חשבנו שמדובר באביזר כה משמעותי, ושנלך לבחור אותו שהבית יהיה לקראת סיום. המעצבת הסבירה לנו שזה לא עובד ככה ודלתות פנים הם רהיט בפנים עצמו בבית, בטח בסגנון העיצוב אותו אנו בחרנו לבית שלנו שזהו סגנון עיצוב כפרי וחם. לאחר מספר דקות של שכנועים נכנסו לאוטו ונסענו לכיוון עולם מחסני הדלת בראשון לציון.
 

חווית לקוח יוצאת דופן בעולם מחסני הדלת.

כאשר היינו בדרך לעולם מחסני הדלת לא ציפינו ליותר מידי היות וחשבנו שאנו הולכים לחנות של מנעולן שגם מוכר דלתות פנים על הדרך. אך ברגע שנכנסו לאולם התצוגה  הבנו מיד שהגענו למקום הנכון תודות לקבלת הפנים הנעימה והחמימה שלה זכינו מנציג המכירות של החברה שפגש אותנו בכניסה למתחם. הוא ליווה אותנו למשרד שלו והציע לנו שתייה ובזמן שהוא הלך להכין אותה הוא נתן לנו להתבונן בקטלוג שלהם שכולל דלתות פנים תוצרת איטליה, ארצות הברית, גרמניה, ישראל ועוד. לאחר מכן הוא ביקש לראות את התכניות של הדירה על מנת להבין יותר על מה מדובר, דבר שלדעתנו העיד על מקצועיות חסרת פשרות. הנציג אכן ציין שלדעתו להבין את הבית ואיך הוא נראה הוא תחילתו של התהליך היות והוא אינו מעוניין לבזבז את זמננו להציע לנו דברים שאינם רלוונטיים. לאחר מכן הוא ביקש לשמוע מעט על סגנון העיצוב שאותו בחרנו לבית שלנו ושאל עוד קצת שאלות על אופי הרהיטים והציוד שאותם רכשנו מספקים אחרים על מנת שיוכל להציע לנו את הדלתות פנים שיתאימו לנו ביותר. לאחר כשעה בה הסתובבנו בעולם התצוגה של עולם מחסני הדלת בחרנו דלתות פנים תוצרת איטליה, כאשר לכל החדרי שינה ולמשרד דלת דומה בעוד שלמקלחת בחדר שלנו הזמנו דלת בהזמנה אישית.
קידום אתרים
קידום אתרים

Coi בניית אתרים
0
תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק