דלתות פנים עץ מלא - עולם מחסני הדלת

עץ הוא אחד מחומרי הגלם הכי פופולאריים בו עושים שימוש במגוון פריטים ומוצרים ברחבי ביתנו. אנו בונים רהיטים מעץ כמו למשל שולחן אוכל או שולחן קפה, ארונות מטבח וארונות בגדים, משתמשים בו במטרה לרצף את הבית מה שנקרא פרקט עץ מלא, בוחרים בדק בכדי לרצף את החלק החיצוני של החצר, בונים ממנו פרגולה וכן גם בונים ומייצרים דלתות פנים מעץ מלא. לעץ יש המון יתרונות עיצוביים ופרקטיים. ראשית הוא נחשב לחומר גלם כבד עם נוכחות, לכן כל מוצר שנבנה מעץ מלא מחזיק מעמד לאורך שנים רבות. בנוסף, את העץ מעבירים מגוון של תהליכי חיטוי בכדי שהדלת תהיה עמידה בפני מים, מזיקים, שמש וחום.
 
היופי שבעץ הוא בכל שהוא שומר על המראה שלו לאורך שנים והגוון שלו אמנם יכול להשתנות אך ככל שהזמן עובר הוא נראה יפה יותר ממש כמו יין, משתבח עם הזמן. העץ תמיד נשאר אותנטי, מרגש ועשיר. גם במידה ועם הזמן העץ צובר כתמים או לכלוך, תמיד ניתן ללטש את העץ עצמו, לצבוע אותו ולשמנו וכך להעניק לו מראה מחודש יותר.  אצלנו בעולם מחסני הדלת תוכלו להתרשם ממגון עצום של דלתות פנים מעץ מלא, החל מדלתות עץ מלא לכניסה - כנף אחת או כנף כפולה, דלתות פנים מעץ מלא הביתה בגימור אפוקסי ועוד. השימוש בעץ מלא לרוב מתבצע תחת פיקוח אקולוגי מה שמסייע לנו לשמור על הסביבה בשונה מחומרי גלם אחרים אשר מסבים לה נזק.
 

היתרונות של דלתות מעץ מלא

אז פרט ליתרונות שציינו לעיל שהם בעיקר יתרונות פרקטיים לדלתות עץ מלא יש גם מגוון של יתרונות עיצוביים. דלתות עץ מלא יעניקו לביתנו תחושה טבעית, חמימה וביתית. ניתן לייצר דלתות עץ מלא מעץ אלון אירופאי, מעץ בוק, מייפל, טיק, איפאה ועוד סוגים שונים של עצים. יש עצים כבדים שמתאימים יותר לבתים עם מראה כפרי ויש עצים עדינים ובהירים שיתאימו יותר לבתים בסגנון עיצובי מודרני, נקי וחלק.
 
 

כשבוחרים דלתות מעץ מלא חשוב לדעת

חשוב לעשות אבחנה בין דלתות עשויות עץ מלא לבין עץ תעשייתי שמכיל בחלקו את חומר העץ כמו מלמין או MDF למשל שכן קיים הבדל הן ברמה התחזוקתית והן ברמה הפרקטית. דלתות עץ מלא עשויות 100% עץ וזה בעצם גם מה שמבדיל אותן מדלתות אחרות. מדובר בדלתות כבדות מאות, פי כמה בהשוואה לדלתות אחרות ולכן הן יותר יתאימו כדלתות כניסה, דלתות לחדר שינה של מבוגרים אך פחות לחדרי ילדים ולכן אם משלבים אותן עם עוד דלתות חשוב לשמור על הרמוניה.  דלתות פנים מעץ מלא יעניקו לחלל מראה ייחודי, עשיר והן ישתלבו בצורה מופלאה כמעט עם כל סגנון עיצובי. כמעט תמיד ניתן יהיה לתקן את העץ על ידי קילוף של השכבה הראשונה. לא כולם יודעים זאת אך דלתות מעץ מלא אינן מכילות הרעלים. מכיון ומדובר בחומר גלם עוצמתי עם נוכחות, יש לעשות בחירה מושכלת עם שאר המרכיבים של החלל.
 

דלתות עץ מלא רק בעולם מחסני הדלת 

לסיכום, אין ספק כי בחירת דלתות פנים מעץ מלא היא בחירה טובה ואיכותית לטווח הארוך. חשוב לזכור כי החיסרון של דלתות מעץ מלא הוא רמת העמידות שלהן למים ולכן חשוב לקחת את הגורם הזה בחשבון. במידה ואתם מתכננים בית שרובו עשוי עץ, בכל מקרה הדלת לא תבוא במגע עם מים ולכן חשוב לעשות את החישוב הזה לפני הבחירה.  
 
 
קידום אתרים
קידום אתרים

Coi בניית אתרים
0
תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק