דלתות פנים נגד מים - עולם מחסני הדלת

ניתן לחלק את סוגי הדלתות למגוון רחב של קטגוריות אבל כשמתייחסים לדלתות פנים בהיבט של מים יש דלתות שאינן עמידות בפני מים ויש דלתות שעמידות בפני מים.

דלתות פנים נגד מים - כל סוגי הדלתות

בעוד דלת רגילה, כזו שאינו עמידה בפני מים מכילה דבקים רגילים שלא ׳יודעים׳ להתמודד עם נזקים של מים ולחות, לרוב מלוח MDF בציפוי למינציה, מלאן פנימי שתפקידו לשמור על עמידותה של הדלת ולשמור עליה מפני עיוותים, דלתות עמידות בפני מים עשויות מפולימרים, תערובת של שבבי עץ ו -PVC הנחשבים לחומרים עמידים בפני מים ובפני נזקי עץ. בנוסף, דלתות כאלה מכילות דבקים מיוחדים שעמידים בפני מים, מלאן פנימי לתוספת השומר על חוזקה של הדלת, מונע עיוותים ומספק לה בידוד אקוסטי מעולה. דלתות אלה מצופות בפורמייקה בעובי של 1.5-2 מילימטרים.
 
חברת עולם מחסני הדלת הפועלת בפריסה ארצית מספקת לקהל לקוחותיה במגזר העסקי והפרטי את כל סוגי הדלתות הקיימות בשוק עם התחייבות לעמידות בפני מים, עמידות בפני מזיקים, לחות וחום לצד אחריות מלאה הן על המוצר והן על ההתקנה.
 

למה חשוב לבדוק שקונים דלתות פנים נגד מים?

כמה סיבות. קודם כל דלתות פנים זה לא משהו שאנו מחליפים אחת לשנה וגם לא אחת לעשר שנים ולכן חשוב לבחור בדלתות איכותיות, עמידות שלא התעוותו, יתקלפו או יפגעו כתוצאה מנזקי הסביבה. הרי גשם יורד לאורך עונת החורף, לעתים מים נכנסים, אנו שוטפים את הבית עם מים ולכן חייבים לבחור בדלתות פנים עמידות בפני מים אחרת נמצא את עצמנו מתמודדים עם כל מיני נזקים.
 
 

אז איך בוחרים דלתות פנים עמידות למים?

ובכן, לדלתות הפנים תפקיד משולב - פרקטי ועיצובי. לא רק שהן מספקות תחושת ביטחון בכל החללים בבית, הן גם משפיעות על האווירה, על העיצוב ולכן חשוב להתאים אותן לסגנון שבחרנו. מאוד חשוב להתאים את דלתות הפנים בחפיפה לפעולות שאנו עושים בחדר. יש כל מיני סוגים של דלתות פנים וההבדלים באים לידי ביטוי הן בצורת הפתיחה של הדלת כלומר סוג החיתוך שלה לבין חומר הגלם בו היא מצופה, המילוי שלה וכמובן הטכנולוגיה שבה היא מיוצרות. דלת הפנים הנפוצה ביותר בבתים בישראל היא דלת כנף- תנועתה מתבצעת כלפי פנים החדר או כלפי החלק החיצוני של החלל. יש גם דלתות עם שתי כנפיים שנפתחות במקביל או לחוד ומתאימות בעיקר לחללים גדולים או להפרדה בין חלל פנימי לחיצוני. דלת נוספת שמתאימה בעיקר בחדרים כמו אמבטיות שירותים ומטבחים היא דלת ההזזה אשר חוסכת לנו במקום .
 

השלב הבא- ציפוי ומילוי

לאחר שהבנו אילו סוגי דלתות קיימות בשוק, חשוב לשים דגש הן על המילוי של הדלת והן על הציפוי שלה שכן שני המאפיינים הללו משפיעים על רמת האיכות של הדלת וגם על העיצוב הסופי. מבחינת המילויים יש דלתות העשויות מעץ מלא הנחשבות לדלתות פנים מסיביות ומרשימות מבחינה עיצובית. כאן יש לשים דגש על עניין המים והלחות ולוודא שהדלת עברה את כל התהליכים החשובים בכדי למנוע עיוותים וקילופים בדלת. מילויים נוספים הם מילוי MDF -תערובת של שבבי עץ דחוסים - גם זולות במחיר וגם ידידותיות לסביבה, דלתות במילוי כוורת - מתאימות בעיקר לחדרי הילדים אך רמת האטימות שלה איננה טובה במיוחד.
 
מבחינת הציפויים ניתן לבחור בין ציפוי המתבצעת על ידי צביעה בתנור -רמת גימור גבוהה במיוחד אך המחיר מעט גבוה, למינציה- ציפוי המודבק אל הדלת- רמת עמידות סבירה אך המחיר זול משמעותית, ציפוי פורניר- מראה טבעי של עץ אך החומר סינטטי ופורמייקה- ציפוי המדמה עץ ועמיד בפני מים ומזיקים.
 
 

בעולם מחסני הדלת יסייעו לכם לבחור את דלתות הפנים שהכי מתאימות לכם, אז למה אתם מחכים?
 
קידום אתרים
קידום אתרים

Coi בניית אתרים
0
תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק