דלתות פנים מחירים

בשנים האחרונות, שוק דלתות הפנים תפס תאוצה מרשימה, בעיקר בזכות עליית המודעות לעיצוב הפנים בישראל. יותר ויותר בתים מעוצבים על ידי מעצבי פנים שיוצרים קווי עיצוב אחידים לאורך הבית, ויוצרים תחושה נעימה ומיוחדת. עם כניסת העיצובים הכוללים לבתים הישראלים, כך נעשה יותר שימוש בדלתות פנים מעוצבות, שגם הן חלק חשוב מעיצוב הבית. דלתות פנים מגיעות בעיצובים רבים ובסוגים שונים. דלתות פנים יכולות להתאים לחדרי אמבטיה ושירותים למשל, או להיות מעוצבות ספציפית עבור חדרי שינה או חדרי ילדים.

דלתות פנים בסיסיות מחירים

בגלל הגיוון הזה, כשניגשים לקניית דלתות פנים מחירים יכולים להשתנות מאוד מדלת לדלת ולעתים קצת לבלבל. נחלק באופן כללי וגס את הדלתות לשלוש רמות שונות של עיצוב וחומרים. הרמה הראשונה והבסיסית ביותר היא דלת פנימית לא מעוצבת, מעץ קל וזול. הידית תהיה לרוב מפלסטיק או מאלומיניום. בדרך כלל, הדלת תצופה בציפוי מבריק לשבירת מראה העץ המחוספס. דלתות כאלו לא מומלצות לחדרי אמבטיה מכיוון שהן לא עמידות ללחות ולמים לאורך זמן. מחירן נע סביב 400 או 500 שקלים לאחת, כולל המשקוף כמובן.

דלתות פנים מחוזקות ועמידות

דרגה אחת מעליהן ניתן למצוא דלתות מחוזקות שמתאימות גם לחדרי אמבטיה ושירותים. המילוי של הדלתות האלו יכול להיות בצורת "כוורת", מה שיהפוך את הדלת לעמידה יותר וימנע ממנה מלהתעוות ממגע במים. דלתות כאלו מצופות חומרים ששומרים על הצבע לאורך זמן, במיוחד בתחתית הדלת, שם היא חשופה למים יותר מבכל מקום אחר (בכל פעם ששוטפים את הרצפה מרטיבים את החלק הזה בדלת). דלתות מחוזקות יכולות להיות עבות יותר וחסינות יותר לקול. מחירן נע בדרך כלל בין 700 או 900 שקלים לכ- 1,100 שקלים.

דלתות פנים מעוצבות מחיר

בקטגוריה האחרונה ניתן למצוא את דלתות הפנים המעוצבות. אלו מכילות אלמנטים של מתכת, זכוכית או עץ מלא בעיצוב ייחודי, ועלותן יכולה להגיע לכמה אלפי שקלים לאחת. אלו דלתות איכותיות במיוחד והן מומלצות עבור כל חדר. כאמור, בקניית דלתות פנים מחירים הם גמישים מאוד, וכדאי להיות עירניים למבצעים ולהנחות.
 
קידום אתרים
קידום אתרים

Coi בניית אתרים
0
תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק