דלתות הכניסה המעוצבות של עולם מחסני הדלת 
כל דלת אומנות בפני עצמה

דלתות כניסה - עולם מחסני הדלת

דלתות כניסה הן לא משהו שקונים כל יום. זוהי קנייה שהיא כמעט חד פעמית, כאשר יש צורך להחליף דלת כניסה רק בעת שיפוץ גדול, במהלך בניית בית חדש לחלוטין או במקרה הנדיר שבו דלת הכניסה הקודמת התקלקלה או הפסיקה לתפקד כראוי. לכן, כדאי להשקיע זמן רב ולמצוא את הדלת שתשרת אותו בצורה טובה ביותר. זכרו שעל דלת הכניסה להיות ממוגנת לעומת דלתות הפנים בבית. לעומת זאת, העובדה שדלת הכניסה ממוגנת לא אומרת שצריך להתפשר על העיצוב שלה. בואו נבחן מה חשוב לחפש בדלת כניסה לפני הקניה.


דלתות כניסה עמידות בפני פריצה וחוסן?

ראשית, בררו את כל הפרטים הטכניים של הדלת. אלו יבהירו לכם עד כמה בדלת בטוחה. דלתות כניסה הן הדבר שמפריד בין הבית שלכם וכל הרכוש שבו, לבין פורצים ואורחים לא רצויים, לכן הבטיחות והמיגון היא העדיפות מספר אחת שלכם. ראשית בדקו כמה בולטים הבריחים של הדלת מהקצה שלה. התקן הישראלי עומד על 20 מ"מ, אך בריחים ארוכים יותר יהיו עדיפים ויקשו על כניסה לבית בכוח. עובי הבריחים עצמם, שוב על פי התקן, צריך להיות בעובי 9 מ"מ, אך דגמים מעט יקרים יותר ויוקרתיים יותר יספקו בריחים עבים יותר.

בידוד תרמי ועמידות לאש

חשבו על מאפיינים נוספים מלבד הפן הבטיחותי. דלת הכניסה משמשת גם כמבודד למזג האוויר. חפשו דלת בעלת יכולת בידוד תרמית טובה. מילוי הדלת האיכותי ביותר נקרא פוליאוריטן. הוא מסוגל ליצור בידוד של עד 30 מעלות בין שני חלקי הבית, ולהשאיר אתכם קרירים או חמימים ונעימים לעומת מזג האוויר בחוץ. אם מדובר על בניין משרדים או על דלת כניסה בבניין ולא בבית פרטי, יכול להיות שתרצו להתעניין בדלת בעלת ציפוי שיאפשר לה להיות חסינה לאש. כך, במקרה של שריפה בבניין, תהיו בטוחים בבית עד שתגיע עזרה.


התאמת עיצוב ושימושיות

ישנם סוגים רבים של דלתות כניסה מעוצבות, וכל אחת מתאימה לצרכים שונים. חשוב לדעת שכמעט כל עיצוב שמוצע חן בעיניכם ניתן לקבל עם מפרט טכני שונה שמתאים לצרכים שלכם.

קידום אתרים
קידום אתרים

Coi בניית אתרים
0
תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק