​בחירת דלתות פנים בהתאם לעיצוב הדירה


בחירת דלתות פנים היא משימה די מרכזית בתהליך עיצוב דירות, שהרי לדלתות יש משמעות רבה והן חלק חשוב מהנראות הכללית של חלל הבית. חשוב לזכור כי- דלתות איכותיות מקנות לדיירי הבית נוחות בלתי מתפשרת, מכיוון שהן מבודדות רעשים ואינם מרעישות בעת פתיחה וסגירה של הדלת. דלתות פנים לבית מגיעות במבחר רב של חומרים ועיצובים מרהיבים, אם זה דלתות מעץ מלא מאסיבי, דלתות העשויות מלבידי עץ, דלתות פלסטיק, דלתות הזזה, דלתות מאלומיניום, דלתות בשילוב זכוכית וניקל  ועוד מבחר רב של דלתות נוספות.


כיצד תתאימו את הדלתות לקו העיצוב של ביתכם?

בעת עיצוב דירות, עליכם לבחור קו עיצוב מסוים שילווה אתכם לאורך כל ההליך, בין אם מדובר בבחירת עיצוב כפרי, מודרני, נקי, צבעוני וכל סגנון עיצוב אחר. לכל סגנון עיצוב שכזה, מותאם ליין של דלתות, כך שתוכלו לבחור את הדלת המתאימה ביותר לקו העיצוב שבחרתם מראש.
סגנון דלתות פנים המתאימות לעיצוב כפרי – עיצוב כפרי מאופיין בצבעים חמים ולרוב הרבה עץ. לכן, לסגנון זה יתאימו דלתות פנים מעץ מלא בגוונים טבעיים ואפילו דלתות המשלבות עץ ופרזולים מיוחדים מברזל או ניקל. כמובן שתוכלו לבחור את גוון העץ המתאים ביותר לביתכם ולבחור צבע דומיננטי המשתלב היטב בחלל ביתכם.
סגנון דלתות פנים המתאימות לעיצוב נקי מודרני – עיצובים מודרניים מאופיינים במראה סולידי נקי, כלומר עם כמה שפחות אלמנטים וקישוטים, אך גימורים מרשימים שהופכים את העיצוב לפשוט ומרשים. יש לא מעט דלתות פנים בעיצובים סולידיים ,אך בעלי טוויסט מיוחד שהופך אותן לדלתות מרשימו כמו – קווי ניקל, ידיות מיוחדות לצד דלתות חלקות, שילוב של זכוכית ועוד.
סגנון דלתות פנים המתאימות לעיצוב צבעוני נועז – דלתות צבעוניות בצבעים נועזים לא מתאימות לכל בית, אלא לבעלי בתים שאוהבים את המראה הלא סטנדרטי ומעוניינים להכניס הרבה צבע לביתם. במקרים אלו, תוכלו לבחור בדלתות מיוחדות בגוונים דומיננטיים שהשתלבו היטב  בחלל, אך גם את העיצוב תוכלו למצוא בדקורציות מרשימות שלא ניתן להתעלם מהן. אך כמובן שיש לבצע זאת בטוב טעם ולבחור צבעים מתאימים.
קידום אתרים
קידום אתרים

Coi בניית אתרים
0
תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק