מעקות זכוכית לבית- למראה יוקרתי אוורירי ומיוחד


בשנים האחרונות גובר הביקוש בקרב האדריכלים, המעצבים ובעלי הבתים עבור מעקות זכוכית. סגנון הזכוכית מעניק לחלל חזות אלגנטית, פתוחה ונקייה. ההרגשה שנוצרת בחדר היא של מרחב ואווריריות בזכות הזכוכית השקופה שמאפשרת לאור לעבור בקלות. מומלץ להכיר את המוצר ותכונותיו ומאפייניו השונים, מהמחיר ועד לתקנים בחוק. מעקות אלה העשויים מזכוכית הם אלמנט וויזואלי וכן משמשים כתמיכה ואמצעי בטיחות. העובי שמקובל למעקות הזכוכית הינו 10 מ"מ ויש לעמוד בתקנים. כאשר בוחרים את עובי הזכוכית רצוי להיעזר במעצבי הפנים והאדריכלים בכדי להתאים את המעקות לגרם המדרגות.

                                                                             


גובהו של מעקה הזכוכית, משתנה בין מעקה שהוא אופקי כאשר מדובר על מדרגות ישרות לבין מעקה משופע. השילוב של מעקה מודרני עם מראה יוקרתי, הינו שילוב מנצח. הזכוכית נכנסת בצורה טובה כאלמנט עיצובי עם מאפיינים אחרים שמזכרים אותה בתקופתנו, כגון מוצרי חשמל בגוונים של נירוסטה אפורה או שחורה, משטחי שיש ומרצפות נקיות פרקט חלק ומודרני וכמובן חללים פתוחים בבית כך שנוכל לראות מנקודת מבט אחת קומה שלמה.

תוספת דקורטיבית מקסימה- מעקות זכוכית

ללא ספק אחת מהתוספות הדקורטיביות והמקסימות של התקופה הינו ללא ספק מעקה הזכוכית. ישנן מספר טכניקות שבאמצעותן ניתן להתקין מעקות המיוצרות מזכוכית. זכוכית מוחזקת עם פרופילים מאלומיניום אורכיים בחלק העליון והתחתון וחיבור זה הינו תקין. חשוב לשים לב, כאשר הזכוכית מגיעה עם רכיב שנחשב לקשיח כגון האלומיניום, יש להפריד בין חומרי הגלם הקשיחים לבין הזכוכית באמצעות גומיות ובכך למנוע פגיעה בזכוכית המעקה.
בהרבה מבנים ציבוריים, ניתן למצוא מעקות המיוצרות מזכוכית, כגון קניונים, בתי מלון ואפילו בבתי חולים וקליניקות פרטיות. מלבד הפן העיצובי לרוב זכוכית משדרת יותר אסתטיות ומעידה על רמה וניקיון של מקום.


סוג הזכוכית שממנה עשויים מעקות הזכוכית

מעקות מזכוכית עשויים מזכוכית שאינה מחוסמת אלה רבודה, מה שאינו מהווה סכנה במקרה שחלילה המעקה נשבר. זכוכית רבודה עשויה משתי דפנות זכוכית וביניהן חומר מחבר, כך במידה והזכוכית נשברת אין התנפצות של החומר. ניתן לזהות בקלות זכוכית רבודה, מזהים כאשר מביטים על דופן הזכוכית ורואים שכבה של פילם שקופה.
ניתן למצוא גוונים שונים של זכוכית המיועדת למעקה, או בדוגמאות יחד עם צריבה, זכוכית חלבית חצי שקופה או שקופה  לחלוטין. רבים מעדיפים את הזכוכית השקופה בגלל היוקרה והמרחב שהיא מעניקה. למשל במרפסות, ניתן לראות את הנוף כאשר ישנם מעקות מזכוכית שמשקפות נוף מרהיב מגבוה.קידום אתרים
קידום אתרים

Coi בניית אתרים
0
תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק