החלפת מנעול בדלת פנים - מתי נדרשת וכיצד מתבצעת?

 
אם בעבר מעטים היו נועלים את דלתות הבית והשער, כיום המצב השתנה ומרבית האנשים נועלים אחריהם את דלתות הבית ואף מוודאים מראש כי המנעול שיש להם והדלת הם תקניים וברמת איכות גבוהה. המנעול התקין מהווה לרוב אמצעי בטחון והגנה מפני פורצים וגנבים וגם בפני מי שאינו מוזמן פנימה.
לעיתים, מנעול מתקלקל או מותקן בצורה לקויה ואז בעלי הבית לא מצליחים לפתוח את הדלת ולהשתמש בה באופן נוח ויום יומי. לא רצוי להישאר עם דלת שלא ננעלת או עם מנעול תקול מכיוון שזה בדרך כלל מביא לצרות ובעיות ובשל כך, נהוג לבצע החלפת מנעולים.

באיזה מקרים רצוי להחליף מנעול?
יש צורך להחליף מנעול במקרה והוא אינו תקין. לרוב תוכלו להבחין לבד כי המנעול אינו תקין מכיוון שזה יגרום לבעיות בעת פתיחה ונעילה של הדלת. המנעול של הדלת הוא מנגנון קטן ופנימי שמותקן בתוך הדלת עצמה וניתן להחליפו די בקלות, רצוי בעזרתו של בעל מקצוע.
ישנם מקרים נוספים שמצריכים החלפת מנעול, גם אם המנעול אינו מתקלקל. למשל, לעיתים אנשים מבצעים החלפת מנעולים כי הם איבדו את המפתח וחוששים שמישהו זר ימצא אותו ויכנס אל הבית או שהם פשוט לא מצליחים להיכנס אל הבית בעצמם. סיבה נפוצה נוספת להחלפת מנעולים היא סכסוכים משפחתיים, כאשר אחד מבני הבית מבקש להחליף מנעול ולמנוע מהאדם השני להיכנס ולהגיע אל הבית.
פעמים רבות אנשים יוצרים קשר עם מנעולן ופורצי מנעולים במטרה לבצע החלפת מנעול בדלת פנים. דלתות פנים הן דלתות שנמצאות בתוך הבניין או המבנה והסיבות לכך הן רבות ומרובות. החשיבות להחלפת מנעול היא גבוהה, במיוחד כאשר הנכם חוששים לבטיחות או לתקינות הדלת, לא רצוי להתעכב עם ההחלפה אלא לבצע זאת בהקדם האפשרי מרגע גילוי התקלה / הבעיה.
​​​​​​​
איך מבצעים החלפת מנעולים ?
הפעולה של החלפת מנעולים אורכת מספר דקות אם המחליף של המנעול הוא מקצוען ומיומן בעבודה זו. כאשר פונים למנעולן יש לקחת בחשבון כי ביצוע הפעולה תעלה לכם כמה מאות שקלים, תלוי בסוג המנעול והדלת. במהלך ההחלפה, מוציאים את המנגנון של המנעול מתוך הדלת ומכניסים פנימה מנעול חדש (צילינדר חדש).
לעיתים, לא יהיה צורך להחליף מנעול אחד באחר אלא ניתן לתקן את המנעול התקול. הבדיקה תעשה על ידי המנעולן, הוא ידע לזהות את הבעיה ואם היא קיימת בכלל. כמו כן, מנעולן יוכל להמליץ לכם איזה מנעול מומלץ לרכוש ולעיתים הוא אף יוכל למכור לכם את המנעול המבוקש והנחוץ לכם. ישנם אנשים שיודעים לבצע החלפת מנעולים באופן עצמאי, כך ניתן לחסוך את הכסף שתשלמו למנעולן אך חשוב להיות משוכנעים כי אתם באמת יודעים לבצע את עבודת ההחלפה כראוי בכדי לא לגרום לנזק רב יותר.

קידום אתרים
קידום אתרים

Coi בניית אתרים
0
תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק